HİZMETLERİMİZ

TENTE VE BRANDA ÇEŞİTLERİMİZ

 • istanbul tente branda 19 santiye cadiri beyaz

  Şantiye Çadırı

  Görünüm bakımından oval ve beşik çatı çeşitleri sunmakta olan şantiye çadırları; rüzgar, kar ve kötü hava koşullarında en yüksek verimi almamızı sağlamaktadır.

 • istanbul tente branda 20 ramazan iftar cadiri

  İftar ve Tören Çadırları

  İftar çadırı bilindiği üzere Ramazan etkinliklerinde kullanılan, iftar yemeklerinin verildiği topluluk çadırlarıdır. Yüzlerce kişiyi her tür hava şartından koruyarak konforlu bir iftar sağlar.

 • istanbul tente branda 21 oto ortuleri

  Oto Örtüleri

  Oto örtüleri, aracınızın açık ve kapalı otoparklarda kirlenmemesi ve çizilmemesi için özel olarak imal edilen bir kumaş cinsinden üretilmiştir ve kesinlikle su geçirmezdir.

 • istanbul-tente-branda-22-mafsalli-tente

  Mafsallı Tente

  Mafsallı tenteler;dar ve kullanımı kısıtlı alanlarda sabit olmayan mekanizması ve mevcutta bulunan kimyasallarıyla ileri doğu açılarak kullanıma sunulmuş tente sistemleridr. Mafsal açıklığı tentenin kurulduğu alana göre değişiklik gösterir.

 • istanbul tenteci brandacı 23 koruklu tente

  Körüklü Tente

  Körüklü tente; market, manav, bakkal, otel, kafe, restorant vb mekanlarda güneş ışığı ve yağmuru kesmek için kullanılan bir tente çeşitidir. Açılmış hali akordeon körüğüne benzediği için körüklü tente olarak adlandırılır.

 • istanbul tenteci brandacı 24 pergole tente

  Pergole Tente

  Pergole tente sistemleri otomatik açılır kapanır sistemlerdir. Pergole tentelerde motorlar yardımı ile rayların içerisinde oynayan tekerler öne doğru açılır ve geriye doğru kapanır. Bu sayede bu tente sistemleri kullanıcıya kolay bir kullanım ve mutlu konforlu bir deneyim yaşatır.

 • istanbul tenteci brandacı 25 kis bahcesi cam

  Kış Bahçesi

  Kış bahçesi; belirli sektör ve kişilere hitap etmektedir. Genellikle evlerin bahçelerini, cafe ve restorantların sigara içme alanlarını veya soğuk havaya karşı korunmak istenen herhangi bir dış mekanı çevrelemek için kullanılır. Branda kullanılarak kış bahçesi yapılabildiği gibi dayanıklılık ve uzun kullanım süresiyle cam kış bahçesi daha çok tercih edilmektedir.